PİPSAN Pipoları 1970'li yıllardan beri hizmet vermektedir. Sattığı ürünlerin imalatını gerçekleştiren köklü bir kuruluştur. Ağırlıklı üretimi pipo olmakla birlikte, piponun yanında sigara ağızlıkları, nargile ve tespih de üretmektedir. İstanbul, Mercan'daki satış yerinden, toptan ağırlıklı olmak üzere, toptan ve perakende satışlarıyla yıllardır müşterilerine hitap etmektedir.

 

PİPSAN Pipoları yurt genelinde olduğu gibi yurtdışında da satılmakta olan bir markadır. Pipsan ürünlerine ayrıca Türkiye'de ve Yurtdışında en tanınmış, güvenilir ve en çok ziyaret edilen elektronik ticaret sitelerinden de ulaşılabilmektedir.

 

Pipsan 2005 yılından beri de üst gelir seviyesindeki müşterilerinin taleplerini karşılamak üzere Pipsan'ın tescilli yeni Dapper Pipes markası ile çok yüksek kalitede Gül Kökünden özel olarak ürettiği pipoları da piyasaya sürmektedir. Dapper Pipes pipoları yüksek kalitede ve özel modelleri ile sınırlı sayıda özel olarak üretilmektedir. 

 

Pipsan 2007 yılında İtalya'nın önde gelen pipo markalarından Lorenzo Pipes ile yapmış olduğu anlaşma ile bu dünyaca tanınmış markanın pipolarını da Türkiye'ye ithal etmeye başlamış ve piposeverleri farklı tarzdaki birçok modelden oluşan Lorenzo Pipes serileri ile de buluşturmuştur.

 

Türkiye'de pipo üretiminde ilklerden biri olan PİPSAN Pipoları'nın,


MİSYONU;
1- Dürüstlük,
2- Kalite,
3- Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti,
4- Gelişmek ve yeniliklere açık olmak,
5- Kazanma ve bunun beraberinde kazandırma'dır.


Bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz...